Sesja ślubna stylizowana Baborówko

Witajcie 🙂
Dziś chciałabym Was zaprosić do obejrzenia przepięknego projektu ślubnego którego mogłam być częścią. W sierpniowe popołudnie spotkaliśmy się w cudnym Baborówku aby przeżyć fajną przygodę i stworzyć wspaniałe zdjęcia. W projekcie wzięło udzieł wiele wspaniałych firm z branży ślubnej, których nazwy znajdziecie na końcu tego posta. Zazwyczaj w takich sesjach pozują modele natomiast Emilka z Artemi zaproponowała abyśmy zaprosili tym razem prawdziwą i realną parę narzeczonych. I tak się stało. W sesji wzięli udział Angelika i Dominik – bardzo otwarci i przesympatyczni ludzie, którzy za rok będę mieli ślub. Na ten czas mogli się wcielić w stylizację ślubą i chociaż odrobinę poczuć sie tak jak na ślubie.

Czas na samej sesji był dosyć szalony i zabiegany ale cieszę się, że mogła powstać wspaniała fotoopowieść pełna cudownych detali, światła, kwiatów i naturalności.
Samo miejsce jest niezwykle czarujące. Oddalone od Poznania bardzo przyciąga ludzi i z pewnością według mnie jest to jedno z najbardziej urokliwych miejsc na ślub w wielkopolsce.

Miłego odbioru oraz zapraszam do odwiedzenia stron współtwórców projektu:

Modele: Angelika i Dominik
Miejsce – www.baborowko.pl
Organizacja – www.skladzikslubny.com
Wypożyczalnia – wypozyczalnia-dekoracji.pl
Kwiaty – www.artemi.com.pl
Fotografia: www.marzenamatkowska.pl
Film – www.facebook.com/studiobokehfilm
Prosecco – www.facebook.com/ProseccoVanPolska
Samochód/wypożyczalnia – www.galimoto.com.pl
Suknia/katana – www.salonslubnypoznan.pl
Garnitur – www.sklep.pawo.pl/pl
Obrączki – www.facebook.com/TrinitySalonyJubilerskie
Makijaż/fryzura – www.facebook.com/i.kolanowska
Światła/dym – www.djbora.pl
Sploty – www.facebook.com/hellensplot